środa, 15 maja 2013

Oświetlenie nadające charakter wnętrzu ...

Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób oświetlenie może nadać charakter wnętrzu? Niby oczywiste, że różny styl przedmiotów definiuje wnętrze. Jednak porównajcie poniższe aranżacje:
- żyrandol duży nadaje styl glamur, pałacowy
- lampy w stylu minimalistycznym jedynie żarówki nadają styl nowoczesny,
a dopełniają wnętrze lampy stojące. Niby banalne, ale warto wszystko przemyśleć przed aranżacją swojego wnętrza.

4 komentarze:

 1. To prawda, światło jest przecież istotą życia i - wg mnie - jednym z najlepszych stylistów wnętrz. Nie rozumiem więc dlaczego tak wielu ludzi pomija znaczenie rozmieszczenia i wyglądu źródeł światła. Te powyższe są doskonałym przykładem tego, jak rodzaj oświetlenia może nadać niebywałego charakteru danym pomieszczeniom:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem oświetlenie jest jednym z najważniejszych aspektów podczas planowania pomieszczeń. Jest dużo pomysłów na oryginalne i designerskie zrobienie żyrandolu lub innych oświetleń wiszących. Można sprawdzić również na LeroyMerlin jak oni widzą aranżację pewnych oświetleń : http://www.leroymerlin.pl/dekoracja,a10.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Każde pomieszczenie wymaga odpowiedniego oświetlenia, a sposóbów jest wiele, więc faktycznie warto się zastanowić nad aranżacją własnego

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uważam, że oświetlenie potrafi nadać charakteru każdemu wnętrzu niezależnie od tego czy jest to salon, kuchnia czy łazienka :) Ja bardzo lubię lampy ( wiszące czy stojące ) z mosiądzem jak tu https://studioswiatla.pl/pl/p/Elstead-Aegean-polerowany-mosiadz-kinkiet/27102. Sami przyznajcie, że design jest bardzo oryginalny :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram