poniedziałek, 10 czerwca 2013

Domo+ program Dach nad Gwiazdami dom prowadzącej Doroty Szelągowskiej

Jeżeli macie w ofercie kanałowej TV program Domo+, to  znacie program "Dach nad gwiazdami". Prowadząca Dorota Szelągowska przestawia nam jak mieszkają osoby publiczne w Polsce, aktorzy, politycy, muzycy.
W jednym z odcinków przedstawiła nam swój dom.Dom znajduje się na Wilanowie - dzielnicy Warszawy. Jest to trzykondygnacyjnym szeregowiec z małym ogródkiem. "Dominującym kolorem mieszkania zdaje się być biel - biała podłoga, białe ściany. Biel okazała się najlepszym tłem do wyraźnych, zdecydowanych kolorów detali - kolorowe gałki szafek kuchennych, żółta lampa w salonie, książki na białych półkach, lustro w różowej ramie nad kanapą, czy czarna szafka na telewizor. Jednak każde pomieszczenie ma swój własny, określony charakter. Piętro wyżej dominująca biel znika na rzecz czerni lub szarości - by na kolejnej kondygnacji znów się pojawić w pracowni pani domu. Projektując i urządzając wnętrza Dorota uwielbia łamać wszelkie stereotypy - małe wnętrze odważnie maluje na kolor czarny nie bojąc się, że dodatkowo je tym pomniejszy. Udowadnia to dobrze dobranym oświetleniem, odważną fototapetą, lub ścianą z barwionego szkła. Drewnianą, rzeźbioną ławę maluje na odważny turkus. Turkusowa jest też naklejka w kształcie głowy jelenia nad kominkiem. Takie niespodzianki napotkamy właściwie na każdym kroku, w każdym pomieszczeniu."
Podoba się Wam?
Ja jestem na tak!
źródło:
http://www.domoplus.pl/2010/dach-nad-gwiazdami-dorota-szelagowska-i-adam-sztaba_413
zdj. domo+
Modern Living - blog wnętrznarski design aranżacje wnętrz inspiracje

6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ten wystrój, moja bajka. Może sypialnia trochę za mroczna ale naprawdę mistrzostwo świata połączenie tak wielu kolorów i różnych dodatków w jednym apartamencie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam ten, jak i wiele innych odcinków w internecie i pamiętam, że absolutnie zachwycił mnie taras :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba ten apartament - kuchnia, pracownia, kawałek łazienki i taras. Nieakceptowalna jest dla mnie sypialnia pomimo cudownych, białych drzwi. Pani Szelągowska jest szczęściarą,że ma taki dom a Jej mężem jest Adam Sztaba;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciepłe wnętrze, z którego bije pozytywna energia.
  http://mysweetdreaminghome.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy tylko mi się tak bardzo podoba sypialnia?

  OdpowiedzUsuń

Instagram