niedziela, 14 lipca 2013

Dach nad giwazdami - dom Agnieszki Szulim - program Domo+

Pisałam już o programie Domo+ Dach nad gwiazdami, w którym można obejrzeć ciekawe mieszkania osób publicznych. Chciałabym przedstawić jeszcze jedno wnętrze - dom prezenterki telewizyjnej Agnieszki Szulim. Jest on w bardzo jasny przestronny, w stylu nowoczesnym połączony z dodatkami stylu Shabby Chic.

 
"W Magdalence pod Warszawą, wśród pięknego starodrzewu, mieszka znana prezenterka Agnieszka Szulim. Wcześniej przyjeżdżała tu na spacery z psami i myślała o tym, że fajnie by było tu mieszkać. Udało się. Dom urządzała z pomocą architekta, ale zgodnie ze swoją wizją i pragnieniami. Pierwszym zakupem były stare, przedwojenne kafle, z których zrobiła kominek. Pod nie urządzała całą resztę domu. Choć twierdzi, że wszystko to robiła intuicyjnie, każdy szczegół wystroju sprawia wrażenie starannie dobranego. Salon jest bardzo jasny i przejrzysty. Stare meble, kominek, a nad nim - zamiast obrazu, jak chciała nasza gwiazda - duży telewizor - na życzenie jej męża Adama. W kuchni też królują biele. Kamienna podłoga ułożona jest w szachownicę i stanowi wyraźne oddzielenie części jadalnej od salonu. Tak jak salon urządzany był pod kafelki, tak łazienka - pod lampę. Jest mocno glamour i błyszcząca dokładnie tak, jak chciała Agnieszka. Gabinet nasza gwiazda dzieli z kotami i psami, które mają tu swoje legowiska i miski z jedzeniem."

Czytaj wiecej: http://www.domoplus.pl/2010/dach-nad-gwiazdami-agnieszka-szulim_308#ixzz2YxiJjLw4
Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.domoplus.pl/2010/dach-nad-gwiazdami-agnieszka-szulim_308 i przedstawiają niestety tylko salon, jednak polecam obejrzeć fragmenty programu na stronie domoplus.pl oraz wnętrza domów i mieszkań innych osób publicznych.

1 komentarz:

Instagram