środa, 18 września 2013

Kolorowe mieszkanie na Manhatanie Nowy York, Colorful apartment in Manhattan, New York - blog wnętrza design Codziennie Szczypta Designu

Dla urozmaicenia mam dla Was zupełnie inną propozycję - mieszkanie pełne kolorowych przedmiotów. Jest to aranżacja dla Wszystkich znudzonych wszechobecnym stylem skandynawskim i bielą (choć są to bardzo cenione rozwiązania). Położone jest na Manhatanie Nowego Yorku i trzeba mu przyznać, że jest niebywale oryginalne.
8 komentarzy:

 1. Bardzo lubie gdy w mieszkaniu znajdują się kolory. Osobiscie nie wyobrazam sobie tylko biało-czarnego mieszkania, w którym nie ma miejsca na sztukę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow!super! Odważnie ale nie "przekombinowane".

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię cegły :D najbardziej kojarzą mi się właśnie z mieszkaniami (czasami klitkami po 18m) w Nowym Jorku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie kolorowo, wesoło i z pewnością jest to prawdziwa cegła, wnętrze z charakterem wysoki sufit. "Cegły" z przeceny z Castoramy na ścianie w nowym bloku z sufitem na wys. 2,6 m nie wyglądają zbyt dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie kolorowo, wesoło i z pewnością jest to prawdziwa cegła, wnętrze z charakterem wysoki sufit. "Cegły" z przeceny z Castoramy na ścianie w nowym bloku z sufitem na wys. 2,6 m nie wyglądają zbyt dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna cegła, mondrianowskie akcenty - ładnie, mimo, że stylista przesadził nieco z tym barwnym chaosem do fotek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale jesteś czepialska, dlaczego zaraz do fotek? może po prostu tak mieszka bo tak lubi?? no co za malkontenctwo i krytykanctwo z twojej strony niemalże w każdej wypowiedzi na tym blogu widzę....żal...

   Usuń
 7. świetne! za to właśnie cenię zagraniczne wnętrza - potrafią być lekkie, wesołe, kolorowe, takie "do życia". Drażni mnie takie nasze narodowe wręcz zamiłowanie do taniego klasycyzmu i tandetnej elegancji - kiedy w swoim mieszkaniu zdecydowałam się na okna bez firanek, bo strasznie fajnie wyglądały białe parapety na tle bordowej ściany (no i parapet może być dodatkową półką przecież) to pół rodziny próbowało mi tłumaczyć, jakie to będzie eleganckie wnętrze, kiedy powieszę obowiązkowo śnieżnobiałą firanę do samej ziemi, a do tego oczywiście prze-elegancki beż na ścianę i prze-elegancki sufit z gipsową sztukaterią. Odpoczywam, patrząc na takie wnętrza :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram