sobota, 28 września 2013

Nowy magazyn wnętrzarski - lifestyle Weranda Weekend / The new lifestyle interior design magazine Weranda Weekend - blog o dekoracji wnętrz

Znacie magazyn "Weranda" lub "Weranda Country"? Ja bardzo lubię te pozycje. Gdy   otrzymałam informację o kolejnej propozycji wydawnictwa TE-JOT  to ucieszyłam się, że rynek magazynów wnętrzarskich ("lifestylowych") cały czas się rozwija. Dodatkowo w moim odczuciu jest to propozycja dla klienta "wybrednego" z  wyszukanym gustem, szukającego niebanalnych rozwiązań. Weranda Weekend "to kwartalnik dla wszystkich, którzy szukają podpowiedzi, jak przyjemnie spędzić wolny czas, jak znaleźć sposób i miejsce, w którym poczujemy się dobrze i odetchniemy po tygodniu intensywnej pracy. Dobre restauracje z niebanalnym i wybornym menu, podróże poza utarte szlaki, zaciszne hotele, aktywny odpoczynek nad wodą, w górach, nietypowe lub luksusowe hobby, o tym wszystkim można przeczytać w nowym magazynie". Polecam - poniżej propozycje z najnowszego numeru! 

2 komentarze:

 1. o to rzeczywiście ciekawa wiadomość!
  lubię obie te gazety, ale raczej tylko oglądam w sklepie, czytelni, bo trochę drogie...ale mam nadzieję, kiedyś będę mogła na nie sobie na luzie pozwolić :))
  ciekawie tu u Ciebie, więc tym bardziej dziękuję za odwiedziny i zaporszenie, bo mogłam tu trafić.
  na pewno się zadomowię, bo tematy te mnie interesują :))
  miłego weekendu Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tym tytule jeszcze, ale dobrze wiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram