czwartek, 24 października 2013

30m2 wąski ekologiczny apartament - hotel Plus One Berlin

Wnętrze ma 30m2 i jest wykonane z produktów pochodzących z recyklingu. Jest dość wąski, a główną "gwiazdą" jest duże łóżko. Apartament jest częścią hotelu PlusOne, który znajduje się w Berlinie. Oryginalny, ekologiczny i ciekawy, ale mam wątpliwości, czy nadaje się "do życia codziennego".

9 komentarzy:

 1. Uwielbiam kawalerki, tam trzeba wykazać się kreatywnością i naprawdę dobrze rozplanować każdy centymetr, kolory, szczegóły, detale itp. aby nie wyszedł schowek czy graciarnia do spania. Fajny pomysł, który na pierwsze wrażenie wygląda jak zbiór rzeczy z odzysku, totalny recykling w najprostszej postaci, ale jak się mu bliżej przyjrzymy, nie ma tam przypadkowości czy tandety, tylko sumiennie i konsekwentnie zaplanowana przestrzeń :o))) ze strefami do spania, gotowania, nauki lub pracy, świetny projekt -> jak się na niego patrzy to chce się tam wejść, położyć na łóżku, zapatrzeć w sufit i odpocząć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda bardzo apetycznie, a ta samotna, nieodziana żarówka totalnie mnie zauroczyła:). Czy chciałabym tu żyć na co dzień? Nieszczególnie - a do tego, pewnie hotelowe ceny mnie nie nieco wydrenowały. Ale jako obrazek - naprawdę b. ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bym dołożyła tutaj jakiś akcent w postaci naklejki na ścianę, np. takiej: http://oklejaj.pl/product-pol-8737-Naklejka-na-drzwi-0374.html :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Do codziennego zycia nie, sypialnia z kuchnią? To chyba nie jest najlepsze rozwiązanie - ale opcja studencka czy wakacyjna - to juz jest rarytas:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie również nie wydaje się, by to miejsce nadawało się do codziennej egzystencji. Jednak na weekend chętnie bym się tam zaszyła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak na taką małą kawalerkę to dość duża łazienka. Świetna szyba prysznicowa. Poza tym dość ciekawie rozplanowana przestrzeń, można by było ją wykorzystać w tak częstych kawalerkach blokowych z wielkiej płyty. Nawet rury widać od kaloryfera :) Dawno temu, miałam przez chwilkę takie mieszkanie. Przyznam jednak, że średnio mi się podoba to wnętrze. Ekologicznych mebli, dodatków jest ogromny wybór, z recyklingu również, a te tutaj jakoś do mnie nie przemawiają. Jednak intryguje mnie łóżko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pomysł z tą sklejką. like it!

  OdpowiedzUsuń
 8. ;) życie codzienne... hm... zależy dla kogo :) dla singla pewnie tak :) nawet dla pary... gorzej już z dzieckiem, ale jeśli się chce... poza tym, ludzie do tej pory żyją rodziną w jednym pokoju... pewnie gorzej umeblowanym...
  Bo to mieszkanie jest świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pokój może mały, ale bardzo praktycznie i funkcjonalnie urządzony. Idealny do hotelu.

  OdpowiedzUsuń

Instagram