piątek, 11 października 2013

Apartament minimalistyczny 60m2 połóżony w Moskwie/ Minimalist apartment of 60m2 located in Moscow/ Minimalist Wohnung von 60m2 in Moskau - blog o aranżacji wnętrz

Apartament został zaprojektowany przez Alexandra Fedorova. Połóżony jest w Moskwie. Jego powierzchnia wynosi 60m2. Minimalistyczny charakter tego wnętrza został osiągnięty poprzez zastosowanie jednolitych barw (różnią się odcieniami),  otwartej przestrzeni - oddzielenie powierzchni taflą szkła oraz "lekkich" materiałów takich jak szkło, przeźroczyste tworzywo.
 


 

7 komentarzy:

 1. Bardzo klasyczny i elegancki. Podoba mi się.
  Sofa i zaslony - cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ladny, ale troche jak hotel. Nawet klatka schodowa troche go przypomina;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście wygląda trochę jak hotel. Przydałyby się jakieś wykładziny na podłogach. Trochę by ten apartament ociepliło.

   Usuń
 3. Elegancki, piękny apartament choć mnie brakuje tam trochę "wariactwa". Wszystko jest takie "uczesane". Pięknie, ale wieje nudą. Klatka schodowa, hol - cudne. Żeby u nas tak było. Pozdrawiam. Viola.

  OdpowiedzUsuń
 4. Viola dobrze napisala ♡

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas tez tak bywa, zwroccie uwage, ze to apartament w Moskwie - musi byc "na wysoki polysk" Ale i w naszej stolicynie brakuje tego typu realizacji;)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne eleganckie mieszkanie, ale jakieś takie nie do mieszkania.

  OdpowiedzUsuń

Instagram