poniedziałek, 14 października 2013

Jak urządzić biuro w stylu skandynawskim ? - inspiracja wnętrz - nowoczesna powierzchnia do pracy w Bratysławie - blog Codziennie Szczypta Designu

Mieszkania inspirowane stylem skandynawskim znają i kochają prawie wszyscy, a biura? Wydaje mi się, że i tam styl ten jest coraz bardziej popularny. Szczególnie, jeśli biuro należy do "artystycznej duszy". To miejsce do pracy stworzone zostało w kamienicy położonej w Bratysławie, wybudowanej w 1926 roku. Budżet stworzenia tego wnętrza wyniósł 7.500€, fajny efekt?
9 komentarzy:

 1. Efekt na pewno bardzo oryginalny :) Jak dla mnie trochę za surowy i to poroże jest trochę przerażające ;) poza tym wiele elementów mi się podoba: parkiet, białe ściany (ale moim zdaniem lepiej wyglądałyby gładkie, ewentualnie jedna ściana z cegły) i zabudowa z płyty osb. Fajne oświetlenie i nowoczesne meble zmiksowane z tymi retro :) No i ta ściana pomalowana farbą tablicową - sprawdza się super też w biurze. Ale wszystko naraz: ceglane ściany i drewniany sufit, parkiet, płyta osb - trochę za dużo się dzieje moim zdaniem. Zmieniłabym ściany na gładkie i byłoby super :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo trafne uwagi, poroże mnie też przeraża, jednak wnętrze wydało mi się warte pokazania na blogu ! Pozdrawiam

   Usuń
 2. Rzeczywiscie , kwestia biur jest czesto pomijana w tej kwestii. Ciesze sie, ze zostala przez Ciebie poruszona.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne. dla artysty tak. ale biuro dla klienta musi być nierozpraszające uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto by pomyślał, że płyta paździerzowa może wyglądać tak ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 5. ten trup na ścianie niestety nie do przejścia jak dla mnie :o( ... reszta jak najbardziej, daje przestrzeń do pracy :o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poroże mnie też przeraża, jednak wnętrze wydało mi się warte pokazania na blogu ! Pozdrawiam

   Usuń
 6. Wnętrze prezentuje się naprawdę bardzo przyjemnie i miło, ale czy spełnia swoje zadanie? Czy pracownik czuje się komfortowo i czy mu wygodnie podczas pracy? Wydaje mi się, że nie wygląd jest najważniejszy, ale ta wygoda. A niestety nie zawsze pracodawcy o tym pamiętają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wnętrze jest genialne :) ale troszkę mnie poroże boli w oczy :P

  OdpowiedzUsuń

Instagram