wtorek, 29 października 2013

Mieszkanie projektantki biżuterii /Jewelry designer apartment podpatrujemy jak mieszkają artyści/ how live artists - blog o aranżacji wnętrz Codziennie Szczypta Designu

Czy zauważyliście pewną regułę oglądając wnętrza artystów i osób zajmujących się na co dzień projektowaniem? Według mnie większość z nich jest urządzonych w dość prosty , minimalistyczny sposób. (Często również projektanci ubrań "noszą się" klasycznie, zupełnie odwrotnie od mody, która proponują na sprzedaż). Może jest to sposób na "oczyszczenie powierzchni", w których funkcjonują, by móc tworzyć nowe przedmioty, a może właśnie w takim otoczeniu człowiek czuje się najlepiej i może skupić się na swojej pracy i codziennych obowiązkach? Oceńcie sami ...
To wnętrze należy do projektantki biżuterii, jest jasne i przestronne, a oryginalność i klimat wprowadzają kolorowe obrazy !
8 komentarzy:

 1. Rzeczywiście nic specjalnego - ale może o to właśnie chodzi, może ta projektantka potrzebuje czuć siebie w tym pomieszczeniu i dlatego wygląda ono tak a nie inaczej. To co oni robią, to artystyczna sztuka, która nie muszą wprowadzać do swojego otoczenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ponadto, widzę, że Twoje zainteresowania zahaczają o to, czym się zajmuję. Poszukuje osób, które chciałyby mnie czegoś nowego nauczyć, zainspirować – a zarazem z chęcią nauczą się czegoś nowego ode mnie. Specjalizuje się w homestagingu i o tym jest mój funpage, zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe są tutaj te obrazy, pełnią dość charakterystyczną funkcję.

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, bardzo minimalistycznie urządzają często.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam już kiedyś to wnętrze i bardzo mi się podobało. Czas nie zmienił tej oceny - jest pięknie, biało z kolorowymi dodatkami czyli tak jak lubię najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne wnętrze. Jasne przestronne i śliczne kolorowe dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moze wnetrze tej osoby jest takie kolorowe

  OdpowiedzUsuń
 8. Kuchnia przepiękna - lekka, kobieca, delikatna... prawdziwy raj Pani Domu. Uwielbiam te kolorowe obrazy, niby abstrakcja, ale oderwać oczu nie można, za co tym bardziej ją doceniam.
  Świetne inspiracje,
  Pozdrawiam!
  Wiola

  OdpowiedzUsuń

Instagram