środa, 9 października 2013

Salon połączony z dużym aneksem kuchennym - pomysł na nowoczesne wnętrze - blog inspiracje wnętrz mieszkań Codziennie Szcypta DesignuChciałabym Wam dziś zaprezentować nowoczesny pokój dzienny połączony z dużym aneksem kuchennym. Całość jest bardzo spójna, uzyskano ten efekt dzięki jednolitej podłodze (brak podziałów między salonem, a aneksem kuchennym). Kolorystyka aranżacji jest stonowana,  wprowadzony kolor powtarza się (stół, krzesła, podłoga), co sprawia dodatkowo wrażenie uporządkowania wnętrza.8 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się te lampy nad blatem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wnętrze nie jest może urządzone w moim stylu, ale podoba mi się koncepcja wykorzystania jednolitej podłogi w części salonowe i kuchennej. Lubię podłogową harmonię :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna ciepła podłoga fajnie kontrastuje z zimnymi kolorami :) Podoba mi się ten dowcipny element rysunkowy obraz z rekinem i rybką w eleganckim pomieszczeniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne pomieszczenie, choć troche mało przytulne, niemniej jednak połączona forma jest bardzo dobrym rozwiazaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie moje kolory. Czegoś brak w tym wnętrzu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne wnętrze bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo klasycznie urządzone wnętrze. Osobiście preferuję jednak rozwiązania, w których zastosowany jest jakiś mocny akcent kolorystyczny.

  OdpowiedzUsuń

Instagram