poniedziałek, 23 grudnia 2013

Eklektyczny loft - pomysł jak urządzić mieszkanie łącząc różne style w jego aranżacji / Eclectic loft - an idea of ​​how to decorate an apartment combining different styles in its arrangementEklektyczne wnętrze czyli takie gdzie łączymy ze sobą różne style w aranżacji. Coraz modniejszy sposób na urządzanie wymarzonego mieszkania, bo dzięki temu nabierają ono oryginalnego charakteru, a nie wygląda jak odzwierciedlenie katalogu :)
W tym wnętrzu według mnie największy kontrast tworzą belki na suficie (przypominające dawne budownictwo w stylu rustykalnym) i nowoczesne szklane schody. Lubicie takie "miksy", czy uważacie że to tworzy optyczny bałagan?


foto freshome.com

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia i oczywiście życzę Wesołych Świąt (które są już na półmetku) i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku !

   Usuń
 2. uwielbiam takie nowoczesne wnętrza, gdzie wszystko ma swoje miejsce, nie ma zbyt dużo bibelotów i najlepiej jest to biel połączona jeszcze z jakimś kolorem:) Wszystkiego dobrego w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkanie wygląda bardzo nietypowo, ale ja bym się w nim odnalazła. Widać mieszankę stylów, a pokoik z pojedynczym łóżkiem na poddaszu zrobił na mnie największe wrażenie. Można się tam poczuć jak w innym świecie.

  OdpowiedzUsuń

Instagram