czwartek, 30 stycznia 2014

Eklektyczne wnętrze (czyli łączenie starego starego z nowym), ale także nowoczesne. Możliwe ? - Pewnie zapraszam do obejrzenia/ Eclectic interior (ie, combining the old old and new), but also modern. Possible?


Eklektyczne wnętrze, nie wiem czy widzicie tutaj te nowe i stare przedmioty? Jeśli nie to pomogę...
Stara jest "baza", podłoga, drzwi, widać, że zależało komuś na tym by zachować styl starego budynku, zobaczcie na podłogę (choć pomalowana, widać, że wiele "przeszła"). Nowe meble - sofa IKEA, komputer Apple iMac, oraz designerski ptaszek Eames figurka ptaka to już klasyk designu, więc nie taki nowy :)
Nie jest to klasyczne eklektyczne wnętrze, niektórzy nazwali by je nowoczesnym. Dla mnie to wnętrze, to dowód, że może być mieszkanie jednocześnie eklektyczne i nowoczesne.
  


7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe, konsekwentne kolorystycznie wnętrze zupełnie w moim guście:-). Podoba mi się niebywale.
  Pozdrawiam. Viola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiele w nim "staroci". Podoba mi się, ale tylko na chwilę, nie chciałabym takiego. Za jasno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie i udekorowane urządzone mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Inspirujące, zawsze białe wnętrza kochałam, ale tematyka czarno-biała od niedawna dopiero jest mi bliska. Także kocham skandynawski styl.Ciekawy blog.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Tu by pasował stół http://zestaregodrewna.pl/produkt/stol-oshei-supiro-white/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne i bardzo stylowe wnętrza. Połączenie bieli i czerni jest ponadczasowe przez co sprawdza się nawet w nowoczesnych stylizacjach. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Według mnie również są to bardzo stylowe i nowoczesne wnętrza. Sprawdza się oczywiści przysłowie, że wszystkie kolory są ładne, a najlepsze to czarny i biały :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram