czwartek, 9 stycznia 2014

Inspiracje jasnych wnętrz + lampa designerska Tom Dixon Copper Shade ( Inspiration + bright interior designer Tom Dixon lamp Copper Shade) - blog wnętrzarski designPamiętacie aranżacje z tamtego tygodnia http://everydaydesignforlife.blogspot.com/2013/12/35m2-mieszkanie-typu-studio-z.html tam główną gwiazdą była złota lampa w salonie. (co zresztą zauważyły także moje kochane Czytelniczki !) Dziś znów powraca do nas w nowej odsłonie !
Ponownie na tle klasycznego jasnego wnętrza. Ta lampa to Tom Dixon Copper Shade, jej cena w zależności od rozmiarów to od 1.200 zł do ponad 2.000 zł.foto source http://snapwidget.com

6 komentarzy:

 1. Ta lampa jest świetna! A w towarzystwie bieli i czerni wygląda jeszcze lepiej. Króluje we wnętrzu, ale nie przytłacza go. Powiedziałabym, że spina przestrzeń w całość. Wieńczy dzieło:-)Pozdrawiam. Viola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Violettą lampa jest niesamowita.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobaja mi się Twoje wpisy. Pozwoliłam sobie na dodanie Twojego bloga do mojej listy najlepszych blogów o projektach wnętrz http://agregator-blogow-projekty-wnetrz.blogspot.com/. Dzięki temu, Ciebie też łatwiej znajdą inne osoby, szukające takich inspiracji :) Pozdrawiam A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lampa nadaje charakteru całemu wnętrzu :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram