niedziela, 26 stycznia 2014

Mieszkanie położone na starówce belgijskiego miasta Gandawa / The apartment is located in the old town of the Belgian city of Ghent - blog z pomysłami na urządzanie wnętrza domu


Mieszkanie jest położone na starówce Gandawy (Belgia). Według mnie urządzone zostało przez "artystyczną duszę", gdyż posiada rzadko spotykane rozwiązania takie jak:
- każde krzesło jest inne, nie tworzą jednolitego zestawu (klasyczny komplet krzeseł stoi obok obrazów, w gotowości na dużą liczbę gości)
- dodatkowym blatem i szafką kuchenną jest ... wózek
- obraz ma olbrzymią wielkość i jest postawiony na podłodze (drugi oryginalny obraz postawiony jest naprzeciw łóżka w sypialni)
- łazienka nie jest osobnym pomieszczeniem, tylko częścią sypialni
- rolę drzwi do sypialni pełni ruchomy regał, będący garderobą 
 

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajne mieszkanie, mi podoba się też dywan - kiedyś takie dywany były u nas popularne. Szkoda, że takie małe te fotki - nie można sie dokładniej przyjrzeć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie rozwiazanie jak np. z roznymi krzeslami bardzo mi sie podoba. Swiadczy o indywidualnosci. Dywan rowniez mnie zachwycil. Mieszkanie cudo ! Przyjemnej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno jest mi się ustosunkować do wystroju tego mieszkania. Owszem, widać że zamieszkane jest przez artystyczną duszę, ale ja bym się w takim wnętrzu nie odnalazła. Nie znaczy to jednak, że lokum mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie jestem przekonana co do dywanu i kanapy. Nie pozwala mi to poczuć piękna tego wnętrza, chociaż zapowiadało się całkiem ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi sie ten kontrast bieli i czerni :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram