czwartek, 27 lutego 2014

Jak urządzić dom - aranżacja domu holenderskiego - I część - salon /How to decorate house - interior house of the Dutch - Part - living room - blog wnętrza designChciałabym Wam zaprezentować ciekawie urządzony dom. Postanowiłam każdego dnia pokazywać inne pomieszczenie. Dom położony jest w Holandii, urządzony w stylu skandynawskim. Na pierwszy "rzut poszedł" salon: turkusowa kanapa i drewniane stołki w roli stolika. Ściany są białe, a meble osobliwe - każdy element ma swój styl. Całe wnętrze jest niezwykle oryginalne, budynek jest zabytkowy i pochodzi z 1800 roku !


12 komentarzy:

 1. Bardzo przyjemnie i klimatycznie... no i te pieńki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na mnie ten salon zrobił ogromne wrażenie. Szczególnie jego część pokazana na pierwszym zdjęciu. Każda rzecz, dosłownie każda rzecz w tym pomieszczeniu przyciąga uwagę i cieszy oko:-)
  Pozdrawiam. Viola.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te drewniane stoliki są po prostu rewelacyjne i na dodatek bardzo praktyczne. Super ktoś miał pomysł;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiało optymizmem :) Bardzo pozytywne wnętrze

  OdpowiedzUsuń
 5. Pieńki zamiast klasycznych stolików i poduszka z nadrukowanym drzewem - muszę ten pomysł ukraść jak będę przearanżowywała swój salon! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak - te pieńki niesamowicie wyglądają i chyba właśnie one są największą ozdobą wnętrza ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo fajny projekt wnętrza www.decoreart.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo przydatny poradnik do aranżacji wnętrz

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie urządzony domu. Osobiście bardzo lubię styl holenderski. Wydaje mi się też, że świetnie pasowałby tu klimatyzator o ciekawym designie, np. w formie obrazu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajny styl.

  OdpowiedzUsuń

Instagram