środa, 5 lutego 2014

Wycieraczka modny i praktyczny gadżet przed drzwi domu - pomysł na oryginalną dekorację mieszkania + klub zakupowy Westwing - blog Codziennie Szczypta Designu


Wycieraczka to z założenia produkt praktyczny, służący do wycierania butów. Dlaczego jednak nie może być także designerski? Pewnie, że może ! Fajne propozycje znalazłam na stronie WESTWING Ceny od 39zł do 119 zł. Westwing to nowy klub zakupowy, gdzie kampanie sprzedaży na konkretne produkty są limitowane, trzeba się zarejestrować i można przeglądać produkty. Jeśli cos się Wam spodoba, to warto skorzystać z promocji darmowej wysyłki trwającej do Walentynek.  Wracając do wycieraczki, to koszt jest niewielki, a ile uśmiechu codziennie może nam dostarczyć? Bezcenne !
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

9 komentarzy:

 1. Wycieraczka w kształcie psa - boska :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ta w kształcie pieska rewelacja, zgadzam się:)))

  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie, że moze. Widziałam juz kilka naparwde cudnych wycieraczek :)))
  Pozdrawiam cieplo:)) Milego dnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż szkoda byłoby wycierać w nie buciory:-). A jeszcze smutniej by było, gdyby ktoś sprzątnął mi taką wycieraczkę za stówkę spod drzwi he.

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi najbardziej podoba się ta wycieraczka z ciastkiem "Welcome home" Po takiej wycieraczce od razu widać, że w danym domu mieszka ktoś posiadający smak, nie tylko do ciastek ;)


  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. ..a mi sie podoba ten piesio na zdjeciu:)]

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe te projekty, tego typu wycieraczki są jak najbardziej pozytywne dla domu. Aż chce się wejść.

  OdpowiedzUsuń

Instagram