wtorek, 25 marca 2014

Jak urządzić duży salon z aneksem kuchennym - wnętrza nowoczesneJak urządzić duży salon w stylu nowoczesnym ?  Może właśnie tak. Wnętrze to kombinacja kilku kolorów: białego, koloru drewna - beżowego, szarego i dodającego energii turkusu. To pomieszczenie jest częścią 100 - metrowego apartamentu znajdującego się w Moskwie.  Atutem jest niewątpliwe duża kanapa, na której pomieści się cała rodzina i ciekawie "odgrodzona" jadalnia. Wnętrze jest bardzo "dopracowane", co można zauważyć na suficie (elementy drewniane, dobrze rozplanowane oświetlenie). W meblach (nie wiem czy słusznie), ale rozpoznaje popularny sklep IKEA (krzesła i szafka zabudowana w jadalni). Fajnym pomysłem jest zasłonienie okien roletami rzymskimi. Jednak dla mnie wnętrze to jest tak idealne, że aż nudne. Nie zrozumcie mnie źle, ale czasem wolę "bałagan" kilku osobistych rzeczy, które zawsze są na aranżacjach wnętrz typu skandynawskiego. A jakie styl we wnętrzach Wy preferujecie?

7 komentarzy:

 1. Tak jakoś nudno i pusto w tym wnętrzu. Zupełnie do mnie nie przemawia.

  OdpowiedzUsuń
 2. to po co pokazujesz to wnetrze skoro nawet do Ciebie nie przemawia?

  Meg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię oglądać różne wnętrza i takie też pokazywać. Wydaje mi się, że "konstruktywna krytyka" nas rozwija, nawet w wnętrzarskim guście :) Pozdrawiam

   Usuń
 3. Ja także uważam, że takie nowoczesne wnętrza są zawsze "poprawne" ale często brak w nich "żywego ducha". Fajny jest ten element ze sklejki (chyba to jest taka gięta sklejka?) Ja jednak wolę wnętrza gdzie stare łączy się z nowym i top design z ręczną robótką:))) Pokazuj różne przestrzenie, nawet te które nie są do końca w Twoim guście!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie prezentuje się to połączenie salonu z aneksem. Szczególnie ten turkus dodaje niesamowite energii całej aranżacji. Dla mnie super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie mogę się z Panią zgodzić w jednej ważnej kwestii. Wstawienie wielkiej kanapy w narożnik dużego wnętrza, to przejaw braku pomysłu. Ponad to kanapa zasłania dojście do okna. To najsłabszy punkt tego wnętrza.
  Turkus ożywia to wnętrze i jest zdecydowanie na plus.

  OdpowiedzUsuń

Instagram