niedziela, 23 marca 2014

Jak urządzić małą sypialnię w stylu skandynawskim




Jak urządzić małą sypialnię ? Może w stylu skandynawskich - klasycznie i w jasnych kolorach. Optycznie powiększy nam to przestrzeń. Co umieścić w sypialni oprócz wygodnego łóżka? W zależności od miejsca: nocną szafkę, szafę, komodę, toaletkę i kilka dodatków rozweselających wnętrze. Jednak nie warto eksponować zbyt wiele przedmiotów, by przestrzeń nam się optycznie nie pomniejszyła.














8 komentarzy:

 1. Świetne propozycje (szczególnie te pierwsze). Uwielbiam białe sypialnie bez zbędnych mebli.
  Pozdrawiam. Viola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne wnętrza, świetne propozycję. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujące propozycje. Mnie nurtuje kwestia tego, czy projektowanie wnętrz domu może mieć wpływ na jego energooszczędność?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również. Ostatnio "zachorowałam" na ludwiki, nawet te pseudo... http://uoliuoli.blogspot.com/2014/02/metamorfozy-podsumowanie.html
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie..

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny styl, dobór mebli i dodatków. Na pewno bardzo przyjemnie żyję się w takim wnętrzu. Ja w swojej kawalerce wykorzystałam taką opcję ze ścianą http://123budujemy.pl/wp-content/uploads/2012/10/aranzacja_sypialni_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg Fajnie się sprawdziła i mam dwa w jednym - sypialnię i salon. Teraz właśnie chciałabym urządzić ją w takim skandynawskim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne sypialnie, ale nie podobają mi się dywany. Nie wyglądają atrakcyjnie.

  OdpowiedzUsuń

Instagram