niedziela, 16 marca 2014

Jak urządzić mieszkanie 38m2 - wnętrze młodej projektantki


 
Mieszkanie ma 38m2 powierzchni i znajduje się w Nowym Yorku. Urządzone i zamieszkałe zostało przez młodą projektantkę Jacqueline Rousseau. Wnętrze ma charakter otwarty. W pokoju znajduje się sypialnia wraz z biurkiem pełniącym rolę pracowni proejektowej oraz fotelem do odpoczynku. Z okna widać charakterystyczne nowojorskie budynki. Większość mebli pochodzi z sieciowego sklepu IKEA, a mieszkanie wydaje się być bardzo przytulne. Myślicie, że mając do dyspozycji 38m2 można by coś ulepszyć?


  
 
 

11 komentarzy:

 1. Gdybym miała mieszkać sama to chciałabym takie mieszkanko;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne mieszkanie ! :) nic dodać, nic ująć !

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulepszyłabym może tylko wydzielenie bardziej intymnego miejsca do spania (nie tak "na widoku"). Poza tym podoba mi się. Widać, że właścicielka podchodzi do aranżacji "z przymrużeniem" oka, nie"spina się" jak niektórzy, by wszystko było idealnie. To mi się podoba:-).

  OdpowiedzUsuń
 4. A może meble na wymiar,zawsze mozna dopasować do wystroju - stylu mieszkania oraz wymiarów. http://szafmix.pl
  szafy na wymiar,meble na wymiar

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne wnętrze, również uważam, że przydałaby się jakaś ścianka bądź osłona części do spania. Poza tym wszystko wygląda na bardzo zadbane, w szczególności przypadł mi do gustu fotel - na pewno bardzo wygodny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy design, male, przytulne wnetrze urządzone ze smakiem. Sypialnia moglabybyc troszke zaslonieta ale i tak jest ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe byłyby dodatki w stylu shabby chic: http://www.styleconcept.pl/shabby.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Zastanawia mnie tylko, gdzie mieści swoje ubrania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dokładnie, gdzie jest szafa? Po za tym nie podoba mi się pomysł stołu w koncie, za lodówką. Chyba dałoby się to praktyczniej rozplanować... no chyba, że nie je w domu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi najbardziej przypadły do gustu kafelki w łazience.

  OdpowiedzUsuń

Instagram