sobota, 8 marca 2014

Mieszkanie 4-osobowej rodziny położone w LondynieJak urządzić mieszkanie dla 4-osobowej rodziny, by było nowocześnie i przytulne ? Prezentuje jeden z pomysłów. Mieszkanie położone w Londynie. Wysokie pomieszczenia i klasyczna kolorystyka. Jasne ściany, szare kanapy i białe meble. Kolorowe dodatki dodają wnętrzu "zwariowanego charakteru". Na uwagę zasługuje zielona łazienka i obrazki, to aranżacja pomysłu, który pokazywałam w ostatnim poście, czyli ramki ze zdjęciami ze strony Instadruk. 
 


6 komentarzy:

 1. Super są te kolorowe schody dla dzieci i oddzielenie strefy do zabawy od strefy spania. Fajnie, że łazienka "na przełamanie" nie jest biała. Nie podoba mi się łóżko rodziców. Podziwiam rozmiar telewizora, dla niektórych osób spędzających przed nim całe dnie - nie do pomyślenia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Funkcjonalne i prosto urządzone mieszkanie. Niby nie ma tam nic rewelacyjnego, ale sprawia wrażenie bardzo przytulnego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie ogromny plus za kolorystykę w mieszkaniu. Ktoś na pewno dokładnie przemyślał każdy dodatek. Nawet książki w salonie komponują się kolorystycznie z obrazem w kolorowe kółka. Bardzo ładne i ciepłe mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lampa jest niesamowita<3 ile przestrzeni i światła. Piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekne mieszkanko, lubie takie kolorki :) a dywan z pierwszego zdjecia zabieram do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram