wtorek, 4 marca 2014

Pokój dla miłośniczki mody - jak urządzić garderobęJak powinien być urządzony pokój typowo kobiecy - może właśnie tak? Czyli pokój pełen kosmetyków, butów i ubrań. W tym wnętrzu jest garderoba i miejsce do wykonania makijażu. Wszystko w jasnej kolorystyce, przedmioty starannie ułożone, ale większość mebli z popularnego sklepu IKEA (komoda, lampy), więc jakby się Wam coś spodobało to łatwo odtworzyć :) 

13 komentarzy:

 1. chyba każda kobieta marzy o garderobie z prawdziwego zdarzenia ;-) a w niej buciki równiutko poustawiane na półkach na przemian z torebkami ;-) wyprasowane ubrania na białych drewnianych wieszakach powieszone kolorystycznie a dookoła biel dużo bieli :-) Taka powinna być moja garderoba ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj moja jest mała więc ciuchy siedza w szaach a w garderobie króluja torebki kiedyś Wam ja pokaże a dziś u mnie wersja stołu "przed i po" zachęcam do komentarza i wyrażenia swojej opinii


  buziaki:)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybym miała miejsce na garderobę, to tak by właśnie wyglądała (z tym pięknym złotym wieszakiem na buty). Za to właśnie lubię Ikeę - stanowi świetną bazę, wystarczy dorzucić kilka eleganckich dodatków i efekt wow gwarantowany. Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o kurcze <3 piękne wnętrze! chyba się zabiorę za porządki w mojej mini mini garderobie :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Boska garderoba. I ten stołeczek - cud, miód, malina.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sciana z butami:)

  OdpowiedzUsuń
 7. No - moja żona jest zachwycona... coś czuję, że niedługo będzie remont ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. zeby człowiek miał taki porządek.....

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, ostatnie zdjęcie naprawdę robi wrażenie! Każdy najmniejszy centymetr odpowiednio zagospodarowany. Tylko, tak jak pisały Marta i Karolina - jak utrzymać taki porządek? No jak, jak? :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z Wami, wnętrze świetne, ale do zdjęcia można zrobić porządek i najlepiej nic nie ruszać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pomysł na przechowywanie szpilek - rewelacyjny. Tak samo zresztą jak garderoba ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram