Bez kategorii

46m2 mieszkanie z ogródkiem dla 4-osobowej rodziny

Mieszkanie należy do 4-osobowej rodziny. Blogerki Jordan Ferney oraz jej męża i dwóch synów. Położone jest w San Francisco. Patrząc na zdjęcia, aż trudno uwierzyć,że to tylko 46m2… Są tu wszystkie pomieszczenia „potrzebna do życia”: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój dziecięcy oraz łazienka. Z mieszkania można wyjść na mały ogród.

7 komentarzy

  • Agata

    Piękne mieszkanie. Zazdroszczę ogródka, kuchenka jest może trochę "aż za staromodna" ale reszta super. W sumie nawet gdy ma się duży dom to często większość czasu spędza się w 2-3 pokojach a reszta jest albo dla gości, albo gabinet itp, gdzie nie bywa się za często. Dlatego nie trzeba się bać małych powierzchni. Lepiej mniej a lepie:)

  • Aga Ja

    Zgadza się, przy małej przestrzeni bardzo ważna jest jej jakość. To mieszkanko jest dobrym przykładem, że można się "zmieścić" na małym metrażu. Nie ma tu wrażenia chaosu, widać ładnie i ciekawie rozplanowaną przestrzeń. I jeszcze ten ogródek!

  • Ola by Design

    Wygląda na to, że ta rodzina ma już nowy, większy dom. Ale tego mieszkania i tak im zazdroszczę. I mam nadzieję, że kiedyś nauczę się żyć na takiej powierzchni z całą rodziną, bez miliona niepotrzebnych drobiazgów (typu 20 gumek do włosów gdy używa się tylko jednej, tandetnych pudłeczek "bo może kiedyś się przyda" itp.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *