poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Jednopokojowe mieszkanie 30m2 - blog wnętrza designJest to 30m2 kawalerka urządzona w nowoczesnym stylu, ale klasycznej kolorystyce. Szare ściany, białe meble kuchenne i pojemna szafa z przesuwanymi drzwiami. Korytarz ozdobiony białą cegłą. Dodatki w tym wnętrzu są idealnie dobrane, uzupełniają mieszkanie, ale nie przytłaczają go. W mieszkaniu są designerskie przedmioty: krzesła Eames firmy Vitra i komputer iMac. Układ wnętrza był bardzo popularny w wieżowcach z lat 70-tych. Na zdjęciach widać mieszkanie w godzinach picia porannej kawy i wieczornego wina...14 komentarzy:

 1. Świetnie rozplanowane mieszkanie. Piekna sofa :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne 30m2 :))) o tak :))))))))))))))))))

  buziak

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne wnętrze. Szary cudownie się sprawdza do aranżacji wnętrz, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie zrobione 30m2 ;-) Podoba mi się :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne aranżacje! Podobają mi się plakaty na ścianie, fajnie akcentują kolor; balkonik słodki, no i wygrywa żelazko jako podpórka na książki! Zapraszam do siebie - www.fotnart.blogspot.pl Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne mieszkanie prosto i z klasą!

  OdpowiedzUsuń
 7. świetnie zagospodarowana powierzchnia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie perfekcyjne wnętrze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wnętrze faktycznie interesujące, ale nie wyobrażam sobie mieszkania w jednopokojowym mieszkaniu, chyba że było by to lokum na wypady do miasta (mieszkam poza miastem)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wnętrze perfekcyjnie rozplanowane, sofy faktycznie robią wrażenie podoba mi się tez ta drewniana lampa. Biurko idealnie przy drzwiach balkonowych by przez lewe ramię wpadało światło, idealnie! Mi w takim mieszkaniu brakuje tylko łóżka i jak sądzicie czym kierować się przy wyborze jeśli chodzi o łóżka sypialniane? Czy im większa cena zawsze znaczy, że jakościowo jest lepiej?

  OdpowiedzUsuń

Instagram