niedziela, 27 kwietnia 2014

Literki w pokoju dziecka - dekoracja wnętrzaLiterki w pokoju dziecka mogą pojawiać się w różnych formach i rzeczach. Mogą to być napisy na ścianach, na pościeli, a nawet na zabawkach. Jeśli lubicie czynić rzeczy wyjątkowymi, to można udekorować pokój imieniem dziecka.

(Kolor komody też jest niesamowity !)cena 49zł

cena 299 zł 


cena 25 zł za literkę

8 komentarzy:

 1. Super, ja mam kilka rzeczy dla mojego synka z literką. Słodko to wygląda - taka Kruszynka w podpisanym rożku:) A jak będzie większy i będzie miał swój pokój myślę aby "podpisać" drzwi do pokoju drewnianymi literami lub napisać imię własnoręcznie. Ważne aby nie przesadzić i nie "ostemplować" wszystkiego dookoła;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogie takie literki, a przecież można śmiało pobawić się samemu i zrobić, np z kartonu. Szczególnie dla większych dzieci super pomysł, gdy ich własne dzieło znajdzie się potem na ścianie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieci mają na drzwiach wejściowych zawieszki z napisami ich imion, ale nie z pojedynczych literek. Takie rozwiązania też są efektowne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Literki we wnętrzach coraz bardziej popularne, co mnie bardzo cieszy. Sama szyję przestrzennych poduszek - literek bardzo dużo. Dużą popularnością cieszą się również girlandy z imieniem dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Litery to chyba mój ulubiony motyw we wnętrzach, nie tylko w pokojach dziecięcych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Literki są urocze, zwłaszcza że sprawiają pokoik wyjątkowym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale piękne są te dodatki. Już niedługo i ja będę stroiła pokoik. Co polecacie Kochane na drzwi do pokoju dziecka?

  OdpowiedzUsuń

Instagram