niedziela, 4 maja 2014

Mieszkanie w skandynawskim stylu 71m2Mieszkanie położone w Sztokholmie urządzone (oczywiście) w stylu skandynawskim. Wnętrze ma  71m2 i charakter otwarty. Położone jest w budynku z 1935 roku. Według mnie Skandynawowie są mistrzami łączenia starego z nowym oraz dbałości o zachowanie oryginalnego stylu budynku. Spójrzcie na krzesło pełniące rolę stolika lub podłogę w kuchni, czy wiele z nas zostawia takie elementy remontując wnętrze, czy raczej chciało by posiadać coś "nowego", co nie zawsze pasuje do starego budownictwa. Dodatkowo jak przystało na skandynawskie wnętrze jasne kolory i naturalne materiały.

5 komentarzy:

 1. Mieszkałabym.....ach, mieszkała..... Wnętrze idealne!
  Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne mieszkanie, kuchnia przypomina mi moją własną:), na minus - "pusty" pokoik dziecka (meble i zabawki wyglądają jakby ktoś je "wstawił" do zdjęcia, jakby nie mieszkał tam tak naprawdę żaden Maluszek). No i ta pralka "na widoku" w łazience - generalnie łazienka słaba.
  Ale kuchnia. przedpokój no i ten widok z okna - super!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne mieszkanie, z charakterem. Świetny dobór tapet w poszczególnych pomieszczeniach, bardzo wyraziste. I te kafekli na podłodze w łazience, fajnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę to chyba powtarzać zawsze - białe deski w kuchni wyglądają genialnie. Sama chciałabym mieć coś takiego u siebie. Jasno, przestronnie i przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram