czwartek, 12 czerwca 2014

Klasyczne wnętrze w szarościach - dodatkiJeżeli lubicie klasykę w aranżacji wnętrz, to szarość z pewnością do nich należy. Pod różną postacią: kolor ścian, mebli i dodatków. By nie stworzyć ciemnej przestrzeni można szarość ożywić dodając beż i bel. 
Dla wszystkich miłośników klasyki polecam kampanię na stronie WESTWING podstawa aranżacji. Ciekawe propozycje mebli i dodatków. Ceny już od 45 zł.
5 komentarzy:

 1. Lubię szarość ale w połączeniu z jakimś kolorem żywym, np. zielenią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie o zamiłowanie do szarości pytać nie trzeba:-). Podpisuję się pod zamiłowaniem do tego koloru obiema rękami, nogami i czym tam jeszcze można. A w połączeniu z bielą to już lepiej nie mówić.

  OdpowiedzUsuń
 3. szarośc jest jak nowa klasyczna czerń :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szarość to bardzo wdzięczy kolor do wszelkich połączeń, a do tego mocno osadzony w tegorocznych trendach. Polecam wejść pod linka http://wizjadomu.pl/2887/trendy-2014-szarosc-w-aranzacji-wnetrz/, gdzie znajdzie się kilka ciekawych inspiracji i propozycji zastosowań.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te zestawienie tej szarości z kontrastowymi kolorami. Idealne i proste rozwiązanie na ożywienie wnętrza każdego domu. Pozdrawiam, Projekt-Kwadrat. Polecam też nasz fan pagevhttps://www.facebook.com/projektkwadrat1.

  OdpowiedzUsuń

Instagram