piątek, 13 czerwca 2014

Zagospodarowanie przestrzeni pod zlewem w kuchni - ciekawe rozwiązania


Jeśli lubicie prawdziwy porządek, to macie go także w szafkach. A w jakich szafkach mamy dużo różnych przedmiotów ?  Z pewnością w kuchennych. Znajdą się tu  naczynia i żywność, a nawet środki czystości  oraz odpady. O ile naczynia wystarczy starannie ułożyć, to w szafce umieszczonej pod zlewem mamy największe pole do popisu jeśli chodzi o porządek.Jeżeli  pod zlewozmywakiem składujecie odpady, które jednocześnie segregujecie  to bardzo ważny jest staranny wybór pojemników na odpady. Wielkość pojemników należy dobrać  do ilości odpadów, które produkujemy. Jeżeli w tej szafce trzymany także ściereczki, torebki lub rękawiczki to dobrym sposobem jest umieszczenie ich w pojemnikach.  Mogą być przezroczyste, abyśmy zawsze widzieli co mamy w środku. Na drzwiach możemy umieścić haczyki  i zawiesić małe przedmioty, z których często korzystamy i nie warto co chwilę chować ich do pojemników. 

Źródło: BRITA


Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami baterii filtrującej BRITA to pod zlewem ukryty macie także system filtrujący. Zajmuje on  trochę miejsca, ale można go zainstalować na ścianach szafki, by dobrze zagospodarować przestrzeń i łatwo wymienić wkład w razie potrzeby.  Za to na blacie możecie mieć większy porządek, nie ma już butelek z wodą na blacie i dodatkowych odpadów w postaci pustych butelek. Źródło: BRITA

4 komentarze:

  1. Jeśli chcecie się dowiedzieć o nowościach i zaskakujących patentach pod zlewy, wystarczy pogadać ze stolarzami kuchennymi - oni są zwykle na bieżąco.

    OdpowiedzUsuń

Instagram