sobota, 26 lipca 2014

Dzbanki filtrujące DAFI – ekologiczny sposób na smaczną wodę


Jest sposób by uzyskać czystą, smaczną i zdrową wodę, a przy tym nie nosić ciężkich zgrzewek wody ze sklepu do domu i „nie zaśmiecać” środowiska butelkami plastikowymi. Jaki? Rozwiązanie jest niezwykle proste i ekologiczne. Kupić dzbanek filtrujący Dafi.
Czy wiecie, że woda kranowa w Polsce spełnia kryteria bezpieczeństwa?  Często powtarzany mit, że należy ją przegotować przed spożyciem jest nieprawdziwy. Mamy w Polsce nowoczesne oczyszczalnie, które przygotowują wodę zdatną do picia. Jednak wciąż wiele do życzenia pozostawiają instalacje wodociągowe, które są przyczyną wtórnego zanieczyszczenia wody. Wpływa to na pogorszenie jej właściwości - smaku, zapachu czy mętność.
Aby pozbyć się zanieczyszczeń należy wodę przed spożyciem przefiltrować
Dzbanek filtrujący Dafi usuwa z wody kranowej chlor, niektóre metale ciężkie oraz inne szkodliwe substancje. Woda przefiltrowana stosowana zamiast kranowej w czajniku lub ekspresie do kawy przedłuża żywotność naszego sprzętu AGD, gdyż nie osadza się w urządzeniach szkodliwy kamień.
Obsługa dzbanka jest bardzo prosta - wystarczy odkręcić wodę z kranu i wlać ją do dzbanka filtrującego Dafi, a już po chwili stanie się czystsza. To zasługa filtra - małej oczyszczalni wody znajdującej się wewnątrz dzbanka.


Dzbankowe systemy filtrujące, dzięki którym można uzyskać zdrową wodę, zastępują z powodzeniem konieczność zakupu wody w butelkach. Możemy zrezygnować z noszenia ciężkich zgrzewek z wodą ze sklepu. To doskonały sposób na oszczędności w budżecie domowym i bycie eko. Dbałość o środowisko (czyli nasze dobro wspólne) jest kolejnym argumentem by zdecydować się na zakup dzbanka filtrującego Dafi. Jeden wkład filtrujący dostarcza nawet do 200 litrów smacznej wody. Filtry są różnego typu, w zależności od tego jaką mamy wodę lub jaką wodę chcielibyśmy uzyskać. Także w ofercie dzbanków można „przebierać”, dostępne są różne modele  i kolory, tak by każdy znalazł coś dla siebie.
Dodatkowo można dokupić fajne akcesoria takie jak nowoczesna kafaka czy wyciskarka do cytrusów i przygotowywać za pomocą dzbanka Dafi orzeźwiające napoje na upalene dni :)


Wysoką jakość produktów polskiej marki Dafi potwierdzają certyfikaty oraz znaki jakościowe, jakie przyznane zostały firmie od wielu polskich i międzynarodowych organizacji.
Produkty Dafi cieszą się popularnością i uznaniem w wielu krajach oraz spełniają nie tylko polskie, ale także międzynarodowe wymogi jakościowe oraz standardy bezpieczeństwa. Materiały, z których wykonany jest dzbanek, posiadają wszystkie niezbędne atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinie Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Koniec z odpadami PET!
Dbałość o środowisko jest ważnym argumentem "za" filtrami Dafi. Korzystając
z nich, w każdej chwili mamy dowolną ilości wody gotowej do przyrządzania gorących napojów i posiłków dla całej rodziny. Koniec z targaniem do domu ciężkich baniaków z wodą i mnożeniem plastikowych odpadów!
Przeznaczenie wody filtrowanej:

·      

         zaspokajanie pragnienia     
 parzenie kawy i herbaty 

przygotowywanie posiłków na jej bazie


 przyrządzanie pokarmów dla najmłodszych
   
pojenie zwierząt

Po pierwsze OSZCZĘDNOŚĆ
Stosowanie filtrów Dafi jest ekonomiczne ze względu na ich przystępną cenę. Ale nie tylko! Dzbanek z filtrem umożliwia uzyskanie czystej i smacznej wody w kilka minut, w ilości potrzebnej w danym momencie. Jeden wymienny co miesiąc filtr Dafi może zastąpić ponad 100 butelek z wodą ze sklepu, których nie musisz już kupować!
Po drugie EKOLOGIA
Używając dzbanka filtrującego Dafi, zużywasz miesięcznie tylko jeden wymienny filtr zamiast kilku "zgrzewek" wody w plastikowych butelkach, dbasz dzięki temu o środowisko naturalne, ograniczając odpady PET.


Po trzecie ESTETYKA
Nowoczesne dzbanki filtrujące są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Opływowy i delikatny kształt wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkt, który w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, a także prawdziwą ozdobą.3 komentarze:

 1. Mam podobny dzbanek i świetnie się sprawdza szczególnie latem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam - i jest super. Kiedyś miałam podobny plastikowy a ten jest szklany.Polecam!

   Usuń
 2. Polecam, naprawdę warto zainwestować w takie proste urządzenie. Szklanego jeszcze nie widziałam nigdzie gdzie można taki kupić? Filtry kupuje w sklepie aquamelior ale nie mają takiego modelu w ofercie. Na stronie dafiego tez nie ma żadnej informacji?

  OdpowiedzUsuń

Instagram