środa, 23 lipca 2014

Mieszkanie 3-osobowej rodziny z Vietnamu - blog designMieszkanie należy do 3-sobowej rodziny. Położone jest w Vietnamie. Właściciele zdecydowali się na zmianę aranżacji i układu pomieszczeń. Zlikwidowali ściany w kuchni, tak by stworzyć jedną dużą przestrzeń dzienna do spędzania wspólnie czasu. Efekt jest ciekawy, dzięki zastosowaniu jasnej kolorystyki mieszkanie jest przestronne i przytulne.
 
10 komentarzy:

 1. najcieksawszy jest oatchwork - kafle

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł, chociaż osobiście wybrałabym trochę inną kolorystykę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę jak ładnie, i te kafelki w kuchni...śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieszkanie chyba nie za duże? Ale fajny zakątek do zabawy dla dziecka (ta przestrzeń pod dużym oknem/oranżeria).

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa kompozycja - biel z kolorowymi płytkami. Nad wyraz dobrze zgrywa się to w kuchni. Świetne mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie zagospodarowana przestrzeń :) Podobają mi się kolory i oczywiście wzorzyste płytki :) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Spodobał mi się patchwork. Jak w sypialni wygląda to naprawdę ciekawie i oryginalnie, tak w salonie wydaje mi się go być już za dużo. Ja osobiście zostawiłabym "kafelki" za sofą natomiast przy telewizorze zostawiłabym jeden kolor.
  Bardzo podobają mi się te podesty, marzy mi się, żeby kiedy u siebie w domu taki zorganizować np. w kąciku kawowym/do czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podoba mi się ten motyw mozaiki powtórzony w różnych pomieszczeniach :) Genialne!

  OdpowiedzUsuń
 9. kolory i klimat mieszkania rewelacja chodź tej mozaiki jak dla mnie troszkę za dużo się pojawia, ale jest bardzo efektowna przyznaję !

  OdpowiedzUsuń
 10. W tym mieszkaniu wszystko mi się podoba, wszystko! miałam kiedyś taki dywan w kwadraty. Tyle, że był beżowo - zielony.

  OdpowiedzUsuń

Instagram