poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Nowy katalog IKEA 2015

Dziś  ruszyła w Polsce dystrybucja Katalogu IKEA 2015. Ten popularny sklep meblowy zna prawie każdy z nas ;) W tym roku IKEA koncentruje się głównie na urządzeniu sypialni i miejsc do odpoczynku, ponieważ od tego jak śpimy, zależy to, w jakiej formie i nastroju wstajemy.


Dodatkowo, w tym roku po Polsce będzie jeździć mobilne studio IKEA, w którym fizjoterapeuci doradzą, jak wybrać odpowiedni dla siebie materac. W studio będzie też można zrobić sobie zdjęcie na okładkę nowego katalogu IKEA. Studio odwiedzi 7 miast. Jego trasę można śledzić na http://www.ikea.com/ms/pl_PL/mobilne_studio/index.html#map-find oraz na profilu IKEA na Facebooku.  Zdjęcie z własnym wizerunkiem na okładce to fajna zabawa i niepowtarzalna pamiątka. Zobaczcie jak inni blogerzy wnętrzarscy podjęli to wyzwanie.


5 komentarzy:

 1. Ciekawe kiedy do mnie dotrze. Kiedy będą rozsyłać ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie wszystkie skrzynki będą nim "uraczone":) ja wolę materace firm, które się specjalizują w ich produkcji a nie z ikei ale dla każdego coś miłego ma ten (chyba) najbardziej znany market meblowy..;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sierpień - oczekiwanie na nowy katalog IKEA ;) wszyscy śledzący tematy designerskie chcą być na bieżąco, a w pewnym sensie Ikea wyznacza trendy. Zresztą zawsze wymyślą coś innowacyjnego, z tego są znani ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię sklep IKEA, kupiłam tam łóżko i jestem super zadowolona, wszystko po ręką, blisko. A z tym zdjęciem na katalogu to jestem zaskoczona, że takie rzeczy się dzieją ! fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie żałuję, że nie wiedziałam o tej akcji - cudne! :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram