środa, 17 września 2014

Domy Gwiazd - trzecia edycja Domo+Znacie program Domy Gwiazd na kanale Domo+?  Jest to okazja to podejrzenia jak mieszkają popularne osoby w naszym kraju. Niedługo będziemy mogli oglądać trzecią edycję i nową prowadzącą Omenę Mensah . Gośćmi będą m.in Dariusz Michalczewski, Anna Korcz i Tomasz Szczepanik. Premiera już 5 października o 17.00. Ja będę oglądać :)

więcej informacji na www.domoplus.pl i www.facebook.com/DOMOplus.
 
Domo+

"Domo+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenie ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Stacja nadaje program 24 godziny na dobę. Ramówkę wypełniają programy rozrywkowe i reality, serie poradnikowe, filmy dokumentalne i fabularne, których tematem przewodnim są: urządzanie wnętrz, ogrodnictwo, design i architektura. Domo+ proponuje autorskie formaty: „Domy gwiazd”, „Home staging – mieszkania do sprzedania”, „Luksus na sprzedaż – najdroższe apartamenty w Polsce”, a także znane zagraniczne produkcje: „Candice wie wszystko”, „Ucieczka na wieś” czy „Tatiana sprzeda wszystko”. Kanał emituje także „EXPRESS DOMOWY”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony designowi i ogrodnictwu. "

3 komentarze:

 1. Znamy :) U mnie na blogu też od paru dni o tym kanale właśnie ;) Oh jak lubię :)
  Pozdrowienia serdeczne dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie jestem przekonana co do tej prowazącej, ale trzeba dać szansę i ocenić efekty. Pani Dorota była ok, można było wprowadzić jakiegoś innego prowadzącego, bo widziałam, że jest jakiś gorszy program z jej udziałem na innej stacji. Niemniej ta pani też kojarzy mi się z "baaardzo komercyjnymi" produkcjami, ale ocenię po odcinach, mogę się mylić :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam znam :) świetny program chociaż prowadzącej zbytnio nie lubię :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Instagram