piątek, 24 października 2014

Aranżacja przestrzeni na zewnątrz budynku – malowanie elementów drewnianych i metalowych domuPrzestrzeń na zewnątrz domu jest tak samo ważna jak wewnątrz. Zadbana elewacja i „obejście” budynku świadczy o tym, że właściciel zwraca uwagę na przedmioty, które go otaczają. Zdarza się, że kupujemy dom, który wymaga całkowitego remontu i musimy wszystkie elementy wymienić na nowe, jednak jeśli tylko trzeba je „odświeżyć” to zabierajmy się do pracy :) Ja ostatnio odświeżałam drzwi na działce Emalią Akrylową  Supermal®firmy Śnieżka i jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Nakłada się łatwo, szybko schnie i można nią pomalować zarówno drewno, jak i metal. Nadaje się do elewacji zewnętrznych, gdyż jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Jest dostępny wielu kolorach i pojemnościach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. U mnie jeszcze potrzeba trochę pracy, by móc się pochwalić efektami. Możemy za to tutaj podziwiać efekty pracy osoby, która zmieniła wejście do swojego domu. Koloru dodają jasno zielone drzwi i grafitowe schody. Według mnie zmiana jest bardzo pozytywna.
foto snieżka

4 komentarze:

 1. Śliczne drzwi, a do tego w nowym kolorze jak im do twarzy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, jakie cudne drzwi! Brawa za odwagę, bo my jednak szukamy klasycznych brązów, ja jestem w trakcie budowy domu, i moje będą na pewno białe. Mam w nosie praktycyzm, wiem, że będą się brudzić, ja po prostu kocham biel:) Tę farbę znam i też polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby pomalowano kilka elementów, ale jaka zmiana dla całego domu. Fajnie to wyszło, kolory całkiem inne, niż we wcześniejszej wersji, więc odżył cały budynek. I to dzięki farbie i pociągnięciom pędzla ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki świetny kolor drzwi, jak nazywa się ten odcień? :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram