poniedziałek, 27 października 2014

Filtracja wody w kuchni


Jestem szczęśliwą posiadaczką dzbanka do filtrowania wody firmy DAFI  o czym pisałam już jakiś czas temu tutaj Jeżeli nie znacie tego sposobu na „oczyszczenie wody” to polecam Wam to rozwiązanie.  Kupujemy dzbanek z wkładem filtrującym wlewamy do niego wodę prosto z kranu, a po chwili mamy wodą zdatną do picia.  Jest to zatem sposób na uzyskanie czystej, smacznej i zdrowej wody , przy braku konieczności noszenia ciężkich zgrzewek wody ze sklepu do domu i nie produkowaniu olbrzymiej ilości odpadów zanieczyszczających środowisko - butelek plastikowych.
Mamy do wyboru kilka filtrów do dzbanka. Nowością jest filtr wzbogacający wodę w magnezMagnez jest jednym z najważniejszych pierwiastków w ludzkim organizmie. Jego niedobór powoduje wiele zaburzeń ogólnoustrojowych o różnym stopniu nasilenia. Magnez należy do pierwiastków łatwo wypłukiwanych z organizmu, dlatego tak istotne jest uzupełnianie jego niedoboru. Pierwszym sygnałem od naszego organizmu, że brakuje  nam magnezu jest: skurcze w łydkach, zaburzenia koncentracji oraz rytmu serca, a także wahania nastroju.
Możemy zatem wzbogacić naszą wodę w magnez i po prostu pić, nie trzeba już pamiętać o tabletkach.Po pierwsze OSZCZĘDNOŚĆ
Stosowanie filtrów Dafi jest ekonomiczne ze względu na ich przystępną cenę. Ale nie tylko! Dzbanek z filtrem umożliwia uzyskanie czystej i smacznej wody w kilka minut, w ilości potrzebnej w danym momencie. Jeden wymienny co miesiąc filtr Dafi może zastąpić ponad 100 butelek z wodą ze sklepu, których nie musisz już kupować!
Po drugie EKOLOGIA
Używając dzbanka filtrującego Dafi, zużywasz miesięcznie tylko jeden wymienny filtr zamiast kilku "zgrzewek" wody w plastikowych butelkach, dbasz dzięki temu o środowisko naturalne, ograniczając odpady PET.

Po trzecie ESTETYKA
Nowoczesne dzbanki filtrujące są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Opływowy i delikatny kształt wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkt, który w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, a także prawdziwą ozdobą.

PAMIĘTAJ!
Określenie zawar­tości magnezu we krwi jest trudne do oszacow­ania. Z pewnością ułatwi to dobry kalkulator magnezowy, który na podstawie spożywanych przez nas produktów obliczy, jaką ilość magnezu dostarczamy dziennie do organizmu. Kalkulator magnezowy można odnaleźć na stronie internetowej marki Dafi pod linkiem: www.wodazmagnezem.pl


3 komentarze:

 1. ale szał ! filtry magnezowe fajna sprawa,
  pozdrawiam serdecznie,

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam taki dzbanek, nie wiem jaka jest jakość po oczyszczeniu wody. Jednak wierzę producentowi, stosuje, sporo oszczędzam (nie kupuję już wody w butelkach) i polecam. Filtru z magnezem nie widziałam jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie używam Brity tylko dafi i bardzo ją lubię ;)

  OdpowiedzUsuń

Instagram