niedziela, 2 listopada 2014

Stylowe mieszkanie w kamienicy


Mieszkanie urządzone w klasycznym stylu z domieszka romantyzmu. To wnętrze to dowód na to, że mieszkania w starszym budownictwie mogą mieć "dusze". Duża przestrzeń, sufit wysoko, drewniana podłoga, sztukateria - to klasyczna baza tego wnętrza, designerskie dodatki i meble (m.in. lampa składająca się z kulek, krzesło panton oraz nowoczesny stolik) świadczy o tym, że właściciel ma wyszukany gust i nie godzi się na popularne rozwiązania w aranżacji wnętrz.


7 komentarzy:

 1. Bardzo gustownie urządzone :) pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Czad, tylko kuchnia taki "zwyklak" !

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylowe przez duże "S". Wydaje się trochę niespójne, ale ten cały nieład dodaje charakteru. No i ta piękna podłoga, charakterystyczna dla mieszkań w kamienicach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne mieszkanie. Czy kuchnia jest zwyklakiem? Nie powiedziałabym, to już bardziej sypialnia. Nie ma się jednak co temu dziwić. Mieszkanie wyraźnie podąża za trendami w aranżacjach na 2015 rok.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, świetny stół na pierwszym zdjęciu, ciekawa jestem, gdzie taki dorwać :) Poza tym, stare kamienice mają w sobie pewien urok, mieszkanie nowe zawsze będzie wyglądać fajnie, ale nie ma tego czegoś, moim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo urokliwe i designerskie mieszkano!

  OdpowiedzUsuń

Instagram