sobota, 6 grudnia 2014

Biała kuchnia + kolorowy sprzęt AGD - design w kuchni


Biały kolor w kuchni nadal jest bardzo popularny, ale co zrobić aby w naszej białej kuchni nie było wręcz sterylnie, tylko przytulnie ? Sprawdzi się tu stara metoda dodania koloru dodatkami. Mogą to być zarówno drobne meble np. krzesła jak i talerze, a nawet garnki. Można także wprowadzić trochę koloru i designu do naszej kuchni kolorowym sprzętem AGD (czajnik, toster, ekspres do kawy). Teraz na stronie WESTWING jest fajna kampania "Z miłości do gotowania". Są tam sprzęty kuchenne o fajnym designie i w bardzo przystępnych cenach. Dla wszystkich, którzy nie znają strony WESTWING wyjaśniam, że jest to klub zakupowy, w którym często można "dorwać" ciekawe produkty w lepszych cenach niż w innych sklepach. Aby przeglądać oferty należy się zalogować, można także skorzystać z innych ofert, np. zapraszając znajomego otrzymać 50 zł na zakupy - polecam :) WESTWING


https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlifehttps://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

6 komentarzy:

 1. I jak tu nie twierdzić, że umiejętnie dobrane dodatki tworzą charakter wnętrza? Biała kuchnia bez tych kolorowych elementów byłaby bardzo "sterylna" i zimna, a tak jest ciekawa i bardzo przyjemna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z moimi poprzedniczkami - dodatki to podstawa. Rewelacyjny wygląd i kolejna inspiracja dla mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, że to nieszablonowy pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł. Kiedyś planuje mieć właśnie białą kuchnie. Może zdecyduje się na taki sprzęt. Najbardziej podobałaby mi się, gdyby wszystkie dodatki były w pastelowych kolorach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka kuchnia prezentuje się naprawdę świetnie, też mam u siebie w domu białą kuchnię i chyba muszę zdecydować się na takie kolorowe dodatki. Oby więcej takich wpisów i czekam na kolejne inspiracje.

  OdpowiedzUsuń

Instagram