czwartek, 4 grudnia 2014

Dwupokojowe mieszkanie o nietypowym kształcie - skandynawski design


Przedstawiam Wam mieszkanie, którego fragment pokazywałam ostatnio na fanpagu. Po ilości polubień posta wydaje mi się, że się Wam spodobało, mi bardzo się podoba :)
Mieszkanie należy do małżonków Anny Marii i Dawida.  Zostało przez nich samodzielnie zaaranżowane, z wielkim wkładem Anny. 
Wnętrze (choć nie do końca widać to na zdjęciach) ma nietypowy kształt trapezu, zamiast kwadratu, zatem sprawa nie była łatwa. Jak mieszkanie zobaczył znajomy architekt właścicieli to ponoć stwierdził, że nic się z tym nie da zrobić, a dało się zrobić bardzo sympatyczne wnętrze ...


Bazę stanowi kolor biały, przełamany fakturą  cegły na jednej ścianie oraz tapetą w sypialni. Właściciele lubią meble z sklepu Ikea, dlatego zakupili tam sofę wraz z podnóżkiem. Przekonała ich także możliwość zdejmowania pokryć na mebel, teraz mają szare pokrycie na jesien i zimę, a na lato sofę odmieniają na biało.
Dekoracją w pokoju dziennym są ramki ze zdjęciami ślubnymi, a w jadalni tablica okulistyczna wydrukowana z internetu, która wygląda jak grafika.Nieregularne jest piękne 

W łazience mamy ciekawe produkty najwyżej jakości. Umywalkę za­pro­jek­to­wa­ną przez świa­to­wej sławy pro­jek­tan­ta An­to­nio Cit­te­rio i ba­te­rie wło­skiej marki Paf­fo­ni. Właściciele uwa­ża­ją, że cza­sem warto wydać wię­cej na rze­czy z cha­rak­te­rem.

8 komentarzy:

 1. Esencja stylu skandynawskiego.Piękne.
  Ciekawe wnętrza znajdziesz również na dekoporadnik.blogspot.com Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się niektóre elementy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W prostocie siła. Właściciele mieli bardzo dobry pomysł na trudną przestrzeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. Drewno i biały kolor to połączenie elegancji i prostoty. Świetne wnętrza. Styl skandynawski w najlepszym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziwne i przyjemne zarazem uczucie oglądać swoje cztery kąty na tak pięknym blogu :) Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Instagram