czwartek, 18 grudnia 2014

Jak urządzić mieszkanie na poddaszu - 92m2
Mieszkanie na poddaszu nie jest łatwe w aranżacji. Najwięcej jednak zależy od tego jaką wysokość mają pomieszczenia. Tutaj wysokość to aż 3,9 m, praktycznie znika problem powierzchni niewykorzystanej. Mieszkanie ma 92m2. Położone jest w Szwecji, na ostatnim piętrze budynku z 1930 roku. Urządzone jest w stylu klasycznym. Przewaga bieli, jak przystało na wnętrze skandynawskie. Bardzo fajnym miejscem jest taras, położony na tyle wysoko, że gwarantuje prywatność i można bez wzroku sąsiadów napić się kawy i zjeść śniadanie na świeżym powietrzu.

6 komentarzy:

 1. Ileż ja bym dała za tą kuchnię! Mam nadzieję że mój balkon w przyszłym roku będzie już wyglądał równie pięknie :) Sypialnia kompletnie nie w moim stylu, zupełnie inaczej bym ją widziała, ale całokształt bardzo na plus!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne mieszkanko, jestem zauroczona balkonem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko pięknie zaaranżowane i dopasowane - gratulacje dla pomysłodawcy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kuchnia i łazienka jak dla mnie wygrywają. no i oczywiście balkon - świetna sprawa, gotów byłbym nawet mieszkać na mniejszym metrażu, ale mieć możliwość posiedzenia latem na powietrzu. eh, marzenia... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowny klimat, te kolorowe dodatki uwielbiam i to słońce :) miło popatrzeć gdy za oknem tak zimno i deszczowo, pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie wnętrza możliwe dzięki najlepszym produktom, ja zaopatrywałem się m.in. w tym sklepie i jestem zadowolony: http://gnsbud.pl/sklep/producenci/keramag :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Instagram