środa, 14 stycznia 2015

Małe mieszkanie - kawalerka w Berlinie - design


Mieszkanie niewielkie, bo zaledwie jednopokojowe  (kawalerka) typu studio. Znajduje się w Berlinie. Całość wnętrza stanowi jedną otwartą przestrzeń, co sprawia, że jest ono idealne dla osoby mieszkającej samotnie lub pary. Budynek, w którym znajduje pochodzi z 1880 roku. Widać, jednak, że użytkownicy tego mieszkania dbają o wysoka jakość rzeczy, którymi się otaczają. Całość urządzona w dobrym guście, styl minimalistyczny, dopasowany do zabytkowego budynku. Pomimo niewielkich rozmiarów mamy tutaj wszytko co potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń dzienną połączoną  z aneksem kuchennym, część sypialnianą połączoną z miejscem do pracy (moją uwagę zwróciły duże głośniki przy biurku) oraz łazienkę. Wydaje mi się, że mieszkaniec może być muzykiem (wskazują na to gramofon, głośniki) lub lubi dobrą muzykę, a na pewno ma artystyczną duszę !

4 komentarze:

  1. Jak dla mnie całość jest zbyt surowa, ale nie mogę wyjść z podziwu, jak wiele udało się zmieścić bez przeładowania na tak małej powierzchni:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo stylowo - wykończenie bardzo bliskie moim upodobaniom, choć metraż malutki to bardzo przytulnie i przestronnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładne mieszkanko. Rzeczywiście niewielki, ale urządzone w stylu, który bardzo mi odpowiada.

    OdpowiedzUsuń

Instagram