piątek, 9 stycznia 2015

Mieszkanie nowoczesne 71m2 - design wnętrz blog


Mieszkanie o powierzchni 71m2. Położone w Szwecji, jednak trochę inne od większości skandynawskich aranżacji. Co je wyróżnia? Nowoczesny charakter, który został "wprowadzony" do wnętrza, dzięki wyposażeniu go w designerskie meble. Obecność pikowanej sofy projektu Mies Van Der Rohe, albo krzesła Tulip projektu Eero Saarinen sugeruje, że włąściciel lubi otaczać się designerskimi produktami. Repliki wielu designerskich mebli w dobrej cenie można kupić w sklepie Voga.
Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia tą aranżację, łóżko w stanie "jakby ktoś dopiero się obudził i poszedł do łazienki", zamiast elegancko ułożonej pościeli i przykrytej kapą. Może właściciel ma artystyczną duszę i poddaje się tak łatwo "schematom utrzymania porządku" :)

Reklama
5 komentarzy:

 1. Miałam takie same meble w kuchni w wynajmowanym mieszkaniu, ale nie powieliłabym ich w swoim domu, ponieważ bardzo się rysowały... Poza tym ciekawe fotele w salonie i ładne drzwi :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobne okna jak w sypialni są na łódzkim osiedlu Mireckiego. To mieszkanie nawiązuje trochę do stylistyki lat 70tych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Płytki na ścianie są bardzo stylowe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam jasne wnętrza... Super chatka

  OdpowiedzUsuń

Instagram