wtorek, 10 lutego 2015

Biała kuchnia + kolorowe dodatki - konkurs


Biała kuchnia w skandynawskim stylu. W białym kolorze jest tutaj większość mebli (szafki kuchenne, stół, krzesła). Blat kuchenny jest w neutralnym szarym kolorze. Jeśli podobają się Wam te krzesła to przypominam o konkursie organizowanym z marką Voga. Do północy można brać udział, a nagrodą jest takie krzesło w wybranym kolorze, sprawdźcie to :)

8 komentarzy:

 1. Jak najbardziej w moim klimacie, czysto, ale nie sterylnie. Jasno i całkiem wesoło, a przecież kolorowych dodatków jest zaledwie kilka (plus widok za oknem:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Biel daje magiczne możliwości ;) uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Biel we wnętrzach dodaje niesamowitej świeżości. Akurat w przypadku kuchni ze zdjęć ten kolor idealnie współgra zarówno z meblami kuchennymi jak i stołem i krzesłami. To idealne rozwiązanie dla małych mieszkań i domów, ponieważ biel optycznie powiększa pomieszczenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biała kuchnia, piękno w najczystszej postaci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Biel w tej kuchni wygląda znakomicie, chociaż ja zdecydowałbym się na popielaty blat stołu, ewntualnie coś podobnego do blatu kuchennego lub parapetów. No i na pewno zrezygnowałbym z bieli w pokojach (ściany). Miałem to kiedyś przez 12 lat w mieszkaniu i wystarczy. Teraz kolory.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolorowe dodatki do białej kuchni doskonale trafione, nie za dużo nie za mało. Jasno, czysto i o to chodzi. W takiej kuchni chętnie się przebywa.

  OdpowiedzUsuń

Instagram