środa, 11 lutego 2015

Mieszkanie w Los Angeles - aranżacja tarasuMieszkanie w położone w Los Angeles zamieszkiwane przez Jaclyn Johnson - ładną dziewczynę, która zajmuje się zawodowo organizowaniem "eventów", prowadzeniem sklepu internetowego i bloga.  Jaclyn mieszka tutaj wraz ze swoim psem. Atutem tego wnętrza jest przynależny "ogródek", a raczej taras na świeżym powietrzu, gdzie Jaclyn postawiała duży stół. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, domowego biura i łazienki.

 
Jaclyn ma artystyczną duszę, sama odpowiedzialna jest za dobór mebli i dodatków w swoim wnętrzu. Mieszkanie od roku, jest wynajmowane. Co prawda nie we wszystkich krajach istnieje zwyczaj kupowania mieszkań, a zdarza się, że nawet bogaci ludzi mieszkają w wynajmowanych mieszkaniach przez całe życie (np. w Niemczech). Istnieje trochę inny system i wręcz są programy rządowe zachęcające do najmu, a nie kupa mieszkań. W Polsce większość osób kupuje mieszkania lub domu, by żyć "na swoim", życie w wynajętym mieszkaniu raczej kojarzy się ze stanem przejściowym. W dużych miastach powstaje wiele bardzo ładnych nowych osiedli, ale zakup mieszkania to jedna sprawa, a urządzanie to inna. (Dla niektórych bardzo stresująca). Na szczęście z pomocą przychodzą nam profesjonaliści. Wiele firm zajmuje się urządzaniem mieszkań, jedna z nich to http://urzadzamypodklucz.pl/. Urządzanie mieszkań "pod klucz" proponuje coraz więcej deweloperów i architektów.  Dla niektórych zakup nowego mieszkania i urządzanie to czysta przyjemność, dla drugich katorga, ale każdy znajdzie na rynku coś dla siebie :)


fotografie apartmenttherapy.com

3 komentarze:

  1. duży plus za połączenie elementów w stylu vintage z tymi nowoczesnymi ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne mieszkanie <3 To miasto jest na drugie na liście moich wymarzonych miejsc w których chciałabym żyć ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Aranżacje z LA i ten Kalifornijski styl zawsze mnie urzekał :) Chciałbym kiedyś tam pojechać i samemu zobaczyc to miasto :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram