wtorek, 3 lutego 2015

Mieszkanie w skandynawskim stylu


Mieszkanie w skandynawskim stylu o powierzchni 61m2. Składa się z dwóch pokoi: dziennego, sypialni, kuchni oraz łazienki. Wnętrze jak przystało na skandynawski styl jest stonowane i bardzo spójne. Posiada także bardzo przyjemny balkon. Bardzo charakterystyczną ozdobą są ramki ze zdjęciami i grafikami w większości w biało-czarnej kolorystyce. Widać także, że wnętrze ma zachowane w bardzo dobrym stanie elementy ozdobne takie jak: drewniana podłoga, drewniane drzwi oraz sztukaterię.
7 komentarzy:

 1. Uwielbiam skandynawski styl.Pozdrawiam http://blogdreamhome.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 2. piekne mieszkanie. piekne zdjecia
  zapraszam do siebie
  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=24648109

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne mieszkanie, pierwsze wrażenie rewelacyjne, ale w łazience ta kabina prysznicowa nie do końca mi się podoba, przez ten brodzik, płytki też takie dworcowe trochę :( A i te szpary między deskami na podłodze nadają super klimat, ale są mega niepraktyczne :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne te aranżacje na blogu, szczególnie podobają mi się te gdzie jest dużo zaczerpnięte z minimalizmu, tzn. mała ilość szafek, szaf, wszelkiego rodzaju mebli z drzwiczkami. Z tych względów i mojego zamiłowania do przestrzeni w tym mieszkaniu czułbym się źle, aczkolwiek z sypialni mógłbym nie wychodzić :).

  OdpowiedzUsuń
 5. kamienice mają niepowtarzalny klimat, a te skandynawskie są absolutnie bezkonkurencyjne...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne wnętrza. Chociaż ja osobiście średnio jestem przekonany do stylu skandynawskiego

  OdpowiedzUsuń
 7. Podzielę się moim spostrzeżeniem dotyczącym wnętrz nazywanych mianem "skandynawskich". Gdy oglądam kolejne projekty wnętrz, wszystkie sprawiają wrażenie "made by IKEA". Niekoniecznie musi być to postrzegane jako negatywny aspekt, bo są bardzo stylowe i można o nich powiedzieć, żę w takim mieszkaniu chce się właśnie mieszkać, ale z drugiej strony ten aspekt odbiera im troszkę polotu. Odnośnie powyższego wnętrza - rewelacyjne płytki w łazience! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Instagram