środa, 18 marca 2015

Jednopokojowe mieszkanie 42m2 - jak urządzić


Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 urządzone w skandynawskim stylu. Optycznie powiększone przez zastosowanie jasnej kolorystyki (biel, beż) i dużych okien. W pokoju dziennym znajduje się także sypialnia, kuchnia stanowi odrębne pomieszczenie. Po wielkości łóżka można domniemywać, że mieszkanie zamieszkuje osoba samotna. W pokoju "miks z obrazków" tworzy świetny ścienny kolaż. W kuchni za to duży stół i biały kolor szafek, całość sprawia wrażenie bardzo przytulne. Łazienka jako w typie skandynawskim, białe kafle, ale wyglądające na opcję ekonomiczną :)6 komentarzy:

 1. Piekne mieszkanko i piekne wnętrze. Sama mam malutkie...Urządziłam je w stylu norweskim i wyszło cudownie:) Do urządzanie mieszkania polecam sklep, który i mi pomógł http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/decomania

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne mieszkanko:) Przytulne, jasne, naturalne - lubie takie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę piękne mieszkanko, ale okropnie mi się spodobały podłogi. Cała reszta w pięknym niby chaosie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przytulne:) Galeria obrazków skradła moje serce. Natomiast mniej podoba mi się kuchnia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie i przytulne mieszkanko, fakt, ale jakoś brakuje mi tutaj miejsca do pracy, specjaliści z Lobos nie mieliby jak wykazać się kunsztem w projektowaniu takich przestrzeni. Poza tym świetnie, dla fanów stylu skandynawskiego oczywiście, bo to nie takie naturalne :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram