poniedziałek, 30 marca 2015

Mieszkanie przyjazne kotom - blog wnętrza design


Mieszkanie przyjazne kotom. Czy u Was w domu zamieszkuje kot? Jeśli tak, to wiecie, że te zwierzaki są drapieżnikami, które lubią ruch i skakanie po  szafkach, choć przesypiają większość dnia :) Coraz więcej osób chce, aby ich dom był przyjazny dla wszystkich mieszkańców, a zatem i kotów. Nikogo już nie dziwią legowiska i drapaki, a także przestają dziwić "tory przeszkód czy wręcz tunele jako element dekoracji wnętrz. Zresztą zobaczcie zdjęcia, one oddają to najlepiej :)
 Przy okazji chciałam poinformować, że niedawno w księgarniach ukazała się nowa książka "Kotyfikacja. Zaprojektuj szczęśliwy i stylowy dom dla swojego kota (i siebie)" wydawnictwa Burda
Autorami książki są  Jackson Galaxy, gwiazda serialu "Kot z piekła rodem" prezentowanego w telewizji Animal Planet, i Kate Benjamin, założycielka popularnej strony internetowej, zajmującej się projektowaniem sprzętów, gadżetów i udogodnień dla kotów.
Książka pełna aranżacji przestrzeni dla kotów, lektura dla miłośników tych zwierząt :)Nie zawsze trzeba wydawać  sporo, by nasz kot był zadowolony. Zobaczcie jak fajnie może się bawić w popularnym pojemniku na zabawki ze sklepu IKEA :)


foto hauspanther.com

5 komentarzy:

 1. Nie mam kotka, ale taki wystrój bardzo by mi się podobał :-))) mieszkańcy też :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam taką jedna "gadżeciarę" która ma kotka Kitę:) Jeśli to czytasz - to jeszcze takich śmiesznych schodków u Was koło tv brakuje:)) p.s. a gdzie taką książkę można kupić - może wyślą jeszcze i będzie na "zajączka" dla mojej siostry!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodkie - wyglądają jak moja kotka Kaśka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo wymowny tytuł książki :) dla kota i dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie można kupić taką polka 😁

  OdpowiedzUsuń

Instagram