środa, 15 kwietnia 2015

Piknik w rodzinnym gronie - modna zastawa stołowa


Coraz więcej słońca za oknem, już niedługo majówka - czas pikników i grillowania na świeżym powietrzu. Już teraz można zadbać o wystrój naszego stołu i zaopatrzyć się w unikalną zastawę stołową. Niezbędne będą talerzyki, sztućce, miseczki na sałatki oraz kubki. Wszystkie takie przedmioty można kupić w nowej kampanii WESTWING "Czas  na piknik". Produkty dostępne w tej kampanii są unikalne, w modnych kolorach i z pewnością dobrej jakości. (Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na jakości produktów, zamawianych na stronie Westwing.
Jeśli  szukacie fajnych produktów w dobrych cenach to zajrzyjcie na stronę Westwing. Warto także zobaczyć zdjęcia z rodzinnego pikniku, który znalazłam na stronie camillestyles.com. Ciężko w naszym kraju o miejsce z takim widokiem, ale możemy także stworzyć klimatyczne miejsce w naszych ogródkach do spędzania ciepłych dni w dobrym towarzystwie i przy smacznym jedzeniu :)

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife


https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife4 komentarze:

 1. Ładna czekam już z niecierpliwością na słoneczne majowe dni:) miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Człowiek od razu nabiera ochoty na takie piknikowanie. Szkoda, że na weekend załamanie pogody...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, oby u nas było tak ciepło na majówkę:) A mam bardzo podobne szklanki zielone właśnie z Westwinga. Super wyglądają w witrynce - nawet nie trzeba ich używać bo zdobią wnętrze same w sobie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Okazuje się, że piknik wcale nie musi być brzydki i na papierowych talerzach. Cieszę się, że można zabrać przyjaciół z piękną zastawą :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram