piątek, 3 kwietnia 2015

Wielkanocne dekoracje - design w domu


Wielkanocne dekoracje  są zdecydowanie radosne w żywych nasyconych barwach. Wszytko budzi się do życia, jest wiosennie, kolorowo. Często w dekoracji używa się motywu jajek, zajączka, żonkile, rzeżucha ...  Przedstawiam kilka inspiracji i przy okazji życzę Wszystkim moim czytelnikom Wesołych  Świąt Wielkanocnych 2015 :)

4 komentarze:

 1. Wesołych Świąt !!!
  :-)
  http://industone.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł z tą ramką na drzwiach - trochę przypomina mi serial "Przyjaciele":) powinnaś jeszcze dać nam jakieś przepisy na Wielkanoc:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każde święta bez dekoracji są takie jakieś puste. Dzięki nim zbiera się w domu odpowiednią atmosferę - czuć, że to święta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z przedmówczynią, że święta bez kolorowych dekoracji są jakieś takie nijakie...Uwielbiam, jak wszystko dookoła przypomina radośnie o tym szczególnym czasie, zwłaszcza zaś jeśli chodzi o Wielkanoc - tak przyjemnie podkreślić dodatkowo, że wszystko budzi się do życia!

  Przyjemny blog, bardzo fajnie się go przegląda :-) pozdrawiam serdecznie i zapraszam gorąco do odwiedzin mojej strony : https://pomyslynawnetrze.wordpress.com :-))

  OdpowiedzUsuń

Instagram