niedziela, 3 maja 2015

Jak urządzić mieszkanie dwupokojowe 45m2


Jak urządzić mieszkanie dwupokojowe 45m2
Popularny metraż, dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie typowe - urządzone w skandynawskim stylu. Salon w jasnych barwach, drewniana podłoga. Sypialnia (wejście z kuchni), mała, ale posiada wszystko co niezbędne: łóżko, dwie szafki i lampki nocne oraz ciekawą ścianę za łóżkiem ozdobioną czerwoną / brązową cegłą. Uroku mieszkaniu dodaje przytulny balkon na całej długości wnętrza z widokiem na miasto.7 komentarzy:

 1. Bardzo ładne małe mieszkanko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Urządzanie małych wnętrz to nie lada wyzwanie. W tym przypadku doskonale wypadł efekt końcowy. Warto zwrócić uwagę, że przy tak małym metrażu sprawdzają się jasne odcienie ścian. Wykończenie też wygląda świetnie - chociażby cegły w sypialni, nadają klimat jednocześnie nawiązując do zewnętrznej elewacji budynku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Wszystko pięknie urządzone.

  OdpowiedzUsuń
 4. A wcale nie wygląda na 45 metrów tylko na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba przyznać, że mieszkanie ma bardzo fajny układ, a balkon biegnący wzdłuż mieszkania jest dodatkową przestrzenią do zagospodarowania i spędzania latem wolnego czasu. Styl aranżacji bardzo oryginalny, a najbardziej podoba mi się ta kuchnia z oknem balkonowym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko da się zrobić. Świetny odcień kafelek. Generalnie dobra inspiracja.

  OdpowiedzUsuń
 7. zdecydowanie warto postawic na kamien dekoraycjny bruk-bet ktory nadaje niepowtarzalnego klimatu przestrzeni

  OdpowiedzUsuń

Instagram