środa, 24 czerwca 2015

Industrialne mieszkanie w Kanadzie


Mieszkanie w stylu industrialnym położone w Kanadzie w mieście Vancouver. Jest to wnętrze dla zwolenników nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań. Ozdobione ciemną cegłą, która jest elementem starego budynku. Meble w ograniczonej ilości, ale wyglądają na wysokiej klasy. Biała kuchnia, szkło, ogromna turkusowa sofa oraz stół z krzesłami są głównym wyposażeniem tego wnętrza!9 komentarzy:

 1. Mam mieszane uczucia, jak się patrzę na te zdjęcia. Z jednej strony są piękne i klasyczne, a z drugiej trochę przerażają swoją surowością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne, mógłbym się wprowadzić choćby zaraz! Chociaż miałbym nieco obiekcji co do prywatności łazienki to i tak nie zmienia faktu, że jest jedyna w swoim rodzaju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujące projekty. Twój wpis jest wielką inspiracją do tworzenia nowej rzeczywistości w nowym domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny projekt! Choć raczej nie gustuję w industrialu, to ten mi się bardzo podoba! tylko łazienka przeraża ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się to wszechobecne drewno i cegła, ale łazienka jakoś nie współgra mi z resztą. Możnaby było wykorzystać w niej jakieś industrialne meble drewniane...

  OdpowiedzUsuń
 6. Tutaj mógłbym mieszkać! Nigdy nie widziałem takiej łazienki - nie wiem czy czułbym sie w niej komfortowo przez te pełne przeszklenia....

  OdpowiedzUsuń
 7. rozmarzylam się! mmm rewelacyjne wnetrze!

  OdpowiedzUsuń
 8. No łazienka super ale też bym chyba takiej nie chciał :) Ogólnie mega dobre mieszkanko;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ściana z cegły- genialna. I ta kanapa super kontrastuje z tą czerwienią. Łazienka ciekawa sprawa ale może to szkło inteligentne? ;)

  Arch/tecture- blog pełen designu!

  OdpowiedzUsuń

Instagram