czwartek, 16 lipca 2015

Mieszkanie 21m2 kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka


Czy na 21m2 można pomieścić kuchnię, pokój dzienny, sypialnię i łazienkę?  Pewnie, że można! Udowodniła to nam Teresha - uśmiechnięta dziewczyna z drugiego zdjęcia. Jej mieszkanie położone w Nowym Yorku, ma zaledwie 21m2.  Na jednej ścianie (w sypialni) są dwa okna, a mimo wszytko znajduje się tutaj wszytko co potrzebne do życia! Mieszkanie jest przechodnie, wchodzi się do aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym, za drzwiami jest sypialnia, z prawej strony łazienka. Teresha zmieściła nawet pamiątki z podróży ustawione na drabinach - półkach. I jak na samotną mieszkankę metropolii Nowy York, więcej jej nie potrzeba, choć sama mówi, że zrobienie imprezy na kilka osób w jej mieszkaniu jest prawie niemożliwe!
Jeśli ciężko Wam sobie wyobrazić jak wygląda to małe mieszkanie, to ostatnie zdjęcie to plan pomieszczeń.
7 komentarzy:

 1. Wygląda naprawdę przestronnie - super rozwiązanie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewielkie, ale z duszą i to moim zdaniem jest najważniejsze. Mieszkanie bardzo mi się podoba, bo jest urządzone z głową, no i wszystkie dodatki bardzo w moim stylu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny dowód na to, że da się urządzić z niewielkiego mieszkanka super wnętrze. Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna podłoga i jak świetnie kolorami dobrana do dekoracji i całego pomieszczenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się skojarzyło z mikroapartamentami które jakiś czas temu wybudowali we Wrocławiu. Bardzo podobny rozkład pomieszczeń tylko nieco większy metraż ma ta dziewczyna. Te parę dodatkowych metrów pozwoliło jej na ustawienie dużo ładniejszych mebli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. rewelacja taki mały apartamencik, czy to nie Ty tutaj na pierwszym miejscu?

  OdpowiedzUsuń

Instagram