środa, 22 lipca 2015

Pokój dzienny urządzony w skandynawskim stylu


Pokój dzienny urządzony w skandynawskim stylu. Jasne ściany, beżowa drewniana podłoga, wzorzysty dywan na nim czarny stolik, komoda, fotel i dekoracje to główne przedmioty w tym pokoju. Ozdoba to także piec kaflowy ze złotymi drzwiczkami.
Zdjęcia pochodzą ze szwedzkiej agencji nieruchomość alvhemmakleri. Według mnie są oni bardzo dobrzy w tym co robią, zwrócicie uwagę, że aby zdjęcia wyglądały lepiej, położyli na podłodze żółtą poduszkę (co wprowadziło inny żywy kolor). Jeśli mają natomiast na sprzedaż mieszkanie całkowicie do remonty, to umieszczają na zdjęciach uśmiechnięty zespół agencji nieruchomości, z wizją parapetówki. Według mnie to świetni, w tym co robią!
Wracając do aranżacji jest bardzo przytulna, co zresztą jest domeną stylu skandynawskiego!


 

5 komentarzy:

 1. Fajny masz pokój dzienny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. @Kamil, masz napisane, że to są zdjęcia ze strony agencji nieruchomości, a nie autorskie autora :D Tak czy siak super jest ten wystrój, minimalistyczne meble pasują idealnie, a piec w kącie to już totalny odjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Od zawsze strasznie podoba Mi się styl skandynawski. Kapitalnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia na tym blogu są cudownej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę bardzo fajny i stylowy pokój dzienny. Wystrój bardzo mi się podoba i nie ukrywam, że można się odnaleźć. Sam ostatnio zrozumiałem, że diabeł tkwi w szczegółach i zakupiłem designdevivre wiele akcesoriów do salonu. Klasyka w połączeniu z nowoczesnością jest wspaniałym rozwiązaniem do każdego domu :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram